Dziś jest Środa, 28. Października, 2020 r.
Z kwiatami do: Judy, Szymona, Tadeusza, Wszeciecha  

ADEPT
Bursa
Ośrodek
O nas. Z życia placówek
Pokoje
Wyposażenie
Zajęcia dodatkowe
Wyżywienie
Kryteria przyjęcia
Podanie o przyjęcie do Bursy
Stypendia
Opieka zdrowotna
Opłaty
Statut i Regulamin (wyjątki)
Mapa
Kontakt
Noclegi
Klauzula informacyjna

Dla obecnych mieszkańców

Stowarzyszenie Wspierania Burs i Internatów "Adept"

ZAKWATEROWANIE WYCHOWANKÓW NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Nowych mieszkańców Bursy i ich Rodziców zapraszamy dnia 31.08.2020 r. w godz. 12:00 - 16:00.

Wychowanków, którzy będą mieszkali w Bursie kolejny rok, zapraszamy wraz z Rodzicami 31.08.2020 r. w godz. 16:00 - 20:00.

Prosimy o posiadanie prywatnych długopisów.

Na terenie Bursy obowiązuje noszenie maseczek, zasłaniających nos i usta oraz zachowanie dystansu od innych min. 1,5m. Przy wejściu do placówki zostanie wszystkim Państwu zmierzona temperatura oraz będą Państwo zobowiązani do zdezynfekowania rąk. Pozostałe zasady, zmierzające do zapewnienia Państwu bezpieczeństwa zdrowotnego, zostaną doprecyzowane w budynku placówki.

INFORMACJE DLA NOWYCH MIESZKAŃCÓW

Wpisowe w wysokości 200zł należy wpłacić do 26 sierpnia. Niewpłacenie wpisowego w terminie oznacza rezygnację z miejsca w Bursie.

Na adres e-mail podany na podaniu Bursa będzie wysyłać dokumenty niezbędne do zakwaterowania w placówce, które należy wydrukować, wypełnić i złożyć w sekretariacie w dniu zakwaterowania (druk meldunkowy, umowa, informacja o stanie zdrowia i upoważnienie, niezbędne zgody, oświadczenie dotyczące styczności dziecka z koronawirusem)

Należy zapoznać się z KLAUZULą INFORMACYJNą , która znajduje się na stronie internetowej www.bursa.pnet.pl w zakładce , "Klauzula informacyjna"
Opłatę za miejsce w pokoju należy wnieść gotówką w dniu zakwaterowania lub wpłacić wcześniej na konto placówki i okazać potwierdzenie wpłaty.

Prosimy o wyposażenie dziecka w prywatną poduszkę (uczeń może przywiezć własną pościel, poszewki, prześcieradło oraz koc).

W miarę możliwości prosimy o wyposażenie dziecka w prywatną lampkę nocną.


© Adept, Wrocław 2003 | opiekun strony: Arek | autor strony: RaV